SONER-CAN TEMİZLİK SOSYAL HİZMETLER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Günümüzde nufusun çoğalmasıyla birlikte, sanayi ve inşaat sektörlerinde artış olması, yeni meslekleri ortaya çıkarmaktadır.bunların başında en önemlisi olan temizlik sektörüdür.dışardan bakıldığı zaman kolay gibi

görünsede aslında zor ve uğraşılması gereken bir hizmettir.

Sonercan temizlik şirketi 2002 yılında istanbulda kurulan bir aile şirketi olarak kurulmuş ve temizlik sektöründe

yer edinmiş kalitesini ispatlamış bir firmadır. Bugun Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet veren firmamız profesyonel makina parkuru, kaliteli temizlik ürünleri, genc dinamik ve uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir.

Artık birçok alanda hizmet vermekte olup insanların çözemediği temizlik sorunlarını Müşterilerimizin

beklentilerini en iyi şekilde yerine getirerek, memnuniyetini sağlayarak kısa zamanda çözerek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda; Şirketimizin sahip olduğu tecrübesini muhafaza etmek ve güncel tutmak, Temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, çalışanları bilgilendirmek ve eğitmek, Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek, Temizlik sektöründeki gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden

geçirerek yenilemektir. Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek Temizlik sektoründe hep bir numara olmak. Öncelikli hedefimiz; Sağlıklı hijyen ortamını sağlamak.